top of page

     BNK Nakış olarak 1987 yılında nakış sektörüne adımımızı attık. İlk günden bugüne kadar tüm gayretimiz, nakış sektöründe takip eden değil, takip edilen olma prensibi ile çalışmak oldu.

     Kendimizi sürekli yenilerken, makine parkurumuzu da günün şartlarına göre hem sayısını artırdık hem de teknolojisini yeniledik. Yıllar içinde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimiz ve uzun yıllara dayalı birlikte çalıştığımız uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için buradayız.

     Bugün için nakış sektöründeki kabiliyetlerimiz, 3 mm den 21 mm e kadar pul payetli nakış, dönen pul, arma nakış, evalı nakış, aplike, lazerli nakış, brode metraj nakış, kabartma nakış, lase, kordene gibi teknikleri kullanarak tülden halıya, kadifeden deriye kadar bir çok zemine işleme yapabilmekteyiz.

     600 m2 kapalı alanda, 7 ad Barudan ve 1 ad ZSK nakış makineleri, 2 ad 100x160 cm sahalı 2 kafalı lazer makinesi ve 4 kafa numune makinesi parkurumuz ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

     40x100 cm sahalı geniş kasnak makinemiz ile de büyük ebatlı işlerinizi tek seferde yapabilmekteyiz.

 

SEKRETERYA

BNK nakış sekreterya bölümü

     İstanbul Ümraniye ilçesinde yer alan şirketimiz, bölge olarak MODOKO mobilyacılar sitesinin alt caddesi olan Bayrak caddesi üzerinde bulunmaktadır. Şirketimize geldiğinizde önce sekreterya bölümümüz, girişte sizleri karşılar ve isteklerinizi yerine getirebilmek için öncelikle işleminize kayıt açar. İmalat ve desen bölümlerinden aldığı bilgiler üzerine, sizlere işiniz ile alakalı olarak gerekli bilgileri verir.     

     İmalatınız uzun sürede tamamlanacak bir iş ise, süreç içerisinde sizlere ara bilgiler vererek, imalatınız ile ilgili bilgilendirme yapmaktadır. İmalat süreciniz tamamlandığında ise, yine sizleri arayarak işinizin hazır olduğunun bilgisini vererek, imalat dosyanızı kapatır ve dosyanızı gerektiğinde tekrar kullanabilmek için arşive kaldırır. 

desen

DESEN TASARIM BÖLÜMÜ

     Desen tasarım bölümümüz için iddia ediyoruz ki, son derece özgün ve takip edilen çalışmalara imza atıyoruz. Her desen, müşterisine özel yapılmakta olup, kurumsal kimliğimiz adı altında, her tasarım gizli tutulmakta ve başka firmalara ait projelerde kullanılmamaktadır. 

desen odası

NUMUNE MAKİNESİ

numune makinesi

     Özgün nakış modelleri, kaliteli nakış ipi ile itinayla yapılmaktadır. Nakış işleme yapılırken çok hassas işlenerek numuneleri mümkün olduğunca ilk seferinde onaylanacak kaliteyi yakalamak üzere işleme almaktayız. Bu bize hız ve zaman kazandırdığı gibi siz değerli müşterilerimize de aynı şekilde avantaj sağlamaktadır. 

     Gerektiği yerde özel nakış ipi kullanarak en doğru malzeme ile numuneleriniz hazırlanmaktadır.

LAZER MAKİNESİ

     2 adet, çift kafalı. 100 x 160 cm sahalı. 130w (150w)  gücünde 2019 ve 2020 model lazer makinelerimiz ile en hassas kumaşları lekelenme ve sararma yapmadan itina ile kesiyoruz.

 

     Nakış için lazer kesim işlemi kullanırken buna ilaveten dilerseniz top kumaş halinde getirdiğiniz kumaşlara da lazer kesim işlemi uygulayabiliriz.

 

     Metraj kumaş kesimi yanında, keçe, gerçek ve suni deri kesimi, peluş ve tüylü kumaşlar, plexiglass kesimi ve ahşap kesimi gibi farklı türden kesimlerde de sorunsuzca işler yapabilmekteyiz.  

lazerler

İMALAT BÖLÜMÜ - 1

imalat-1 görüntü

     İmalatlarımızı, 7 adet 15 kafalı pul payetli Barudan marka nakış makinelerimiz ile yapmaktayız. En hassas yazı ve desenlerinizi itina ile ve son teknoloji makinelerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

 

     Dönen pullu ve normal pul işlerinizi, çift pullu ve dört pullu makinemiz ile farklı ebat ve renklerde kolaylıkla yapabiliriz.

İMALAT BÖLÜMÜ - 2

     İmalatlarımızı, 1 adet 15 kafalı pul payetli ZSK marka nakış makinelerimiz ile de yapmaktayız. 40x100 cm geniş sahalı 3 pullu makinelerimiz ile büyük ebatlı işleriniz ve brode işlerinizi kolayca yapabiliriz.

 

     3 mm den 21 mm e kadar pulları işleyebilmekteyiz. Kabartma nakış ve kordene nakışlarınızda yapmaktayız.

 

 

imalat-2 görüntü
Elyaf

ELYAF DOLUM BÖLÜMÜ

dolum makinesi

     Nakiş ve lazer işlerinizin yanısıra, ürünlerinizde elyaf dolum işinizde var ise, o kunuda da sizlere yardımcı olabiliriz. 

     Mont dolumu, oyuncak dolumu, kostüm dolumu, yastık dolumu vs gibi muhtelif dolum işlerinizi elyaf ve/veya sünger ile dolum yapabiliriz.

     Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

 

KALİTE KONTROL

     Kalite kontrol bölümümüzde çalışan deneyimli arkadaşlarımız, imalattan çıkan tüm işlere önce iplik ve tela temizliği yapar. Kontrol işlemini yaptıktan sonra, sayım ve paketleme işlemi yapılır. Daha sonra ürün paketlerine etiket yapıştırıp, ustabaşının kontrolü ile sevkiyata hazır hale getirilir. Sonra sekreterya bölümümüz vasıtası ile, siz değerli müşterilerimize haber verilerek ürünleriniz teslim edilir. 

     Anlaşma durumumuza göre veya aciliyet durumunda, ürünlerinizi kendi aracımız ile firmanıza kadar ücretsiz de bırakabiliriz.

Temizleme

VİZYONUMUZ :  İşimizde en iyi olup, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek.

MİSYONUMUN : Ürünlerinize, sanatımız ile değer katmak, sizlere en iyi hizmeti sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ : Yıllara dayanan tecrübemiz, uzman kadromuz ve en son teknoloji nakış makinelerimiz ile sizler için buradayız.

Yaptığımız nakış işleri hakkında bilgi almak ve bildiklerinizi diğer ihtiyacı olan kişiler ile paylaşmak için lütfen BLOG sayfamızı ziyaret ediniz. Unutmayın; bilgi paylaştıkca değer kazanır ve çoğalır.

NOT: BNK Nakış tekstil tic. ltd. şti. imalat süreçlerinde, müşterilerine bilgi vermeksizin değişiklik yapma hakkını daima saklı tutar. Burada yazılan imalat süreçlerimiz, mevcut durumu yansıtmasına karşın, imalatlar arasında; özellik, aciliyet ve teknik anlamda farklılıklar gösterebilir.

bottom of page